Akrep Burcu Yorumu

Akrep24 Ekim - 22 Kasım Bugün 20 Aralık 2014

Sevgili Akrepler, gün boyu etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir. Bazen düşünmeden para harcayabilirsiniz.

Saat 08:57 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam diyerek tutkularımızın peşinden gitmemiz için bizi destekliyor. Bazen masumuz bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşunuza gidebilir. Doğal davranmaktan hoşlanırsınız.

Saat 11:31 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem hayata bakış açınızı moral anlamında destekliyor hem de geçmişle gelecek arasındaki köprüde ne yöne gitmeniz gerektiğini size fısıldıyor. Aşkta romantizmi, sanatsal alanlarda yaratıcılığı, insani anlamda yardımseverliği getirici olan bu oluşum sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinizi düşünüyorum. Anıları tazelendiren, problemleri sezgileriniz yoluyla çözebilmenizi sağlayan bu enerji içgüdüsel ve sempatik tavırlar sergilemenizde de etkilidir.

Saat 19:08 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs zorlu görünümü, yakın çevreniz, iş girişimleriniz, ilişkileriniz konusunda yapılması muhtemel düzenlemelerin sizi düşündürdüğünü gösteriyor. Aslında bir yandan hakikaten bir şeyleri yoluna koymak için isteklisiniz ancak diğer yandan bunu nasıl yapmanız gerektiği konusunda çıkış yolları bulmaya çalışıyorsunuz. Evet, siz de biliyorsunuz ki, her şey hızlı gelişmiyor ancak bu durumda şans faktörü çok önemli. Zorluklar sizi yıldırmamalı. Bu enerji sizi gerginleştirebilir, istekleriniz konusunda sabırsız davranmanıza yol açabilir. Eğer sakince ele alırsanız meseleleri doğru bir çıkış yolu belirleyebilirsiniz.

Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz.

Saat 23:33 Venüs-Pluto kavuşumu, çevrenizle olan ilişkiniz, özel beraberliğiniz ve mahremiyetinizle ilgili konulardaki hırsın, isteklerin ve ihtiyaçların önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Aşk, güzellik, para sizin açınızdan son derece kıymetlenir. Ne kadar ilgi görseniz de ruhunuzun tatmin olması pek mümkün değildir. Çünkü asıl ihtiyacınız tümüyle yenilenmek, güçlü olmaktır. Bu görünüm, kendiniz için en doğrusu nedir, nasıl bir yaşam, ilişki ve değişim sizin için yararlı olur? Sorularına cevap arayabilirsiniz. Bu cevapların en sağlıklı şekilde tespiti için bu görünüm size destektir.

Neşeli Ve Güzel Bir Cumartesi Günü dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Akrep Burcu Yorumları - Falı - Burçlar