Akrep Burcu Yorumu

Akrep24 Ekim - 22 Kasım Bugün 04 Mayıs 2015

Sevgili Akrepler cumartesi günümüz, saat 02:52 Ay-Terazi burcu geçişiyle başlayacak. Sizin için bugün ilişkinizle alakalı konulardaki uzlaşı, samimiyet, huzur, anlaşmak gibi kavramlar önem kazanır. Bazı kişilerle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, organize işler, insanları bir araya getiren, kaynaştıran çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Bu görünüm, ilişki kurmaya, bağlantıya geçmeye açık olduğunuzun göstergesidir. Eğer hayatınızda kimse yoksa, en azından kendinizi iyi hissetmek için flört etmeyi bile düşünebilirsiniz. Sevgiliniz varsa, onunla ilgili konular üzerinde bir hayli durursunuz. İşi, bakış açısı, size verdiği öneme çok dikkat edersiniz. Kişisel bakım, makyajınız, güzelliğinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz.

Saat 02:54 Mars-Kuzey düğüm görünümü, çalışma ortamında veya günlük temponuzda çabuk sinirlenmenize, ani kararlar vermenize, bazen öfkeyle oturup zararla kalkmanıza yol açabilecek durumları işaret ediyor. Bunların tümü fiziksel ve ruhsal anlamda verimli bir hayat sürmenin önüne geçen hallerdir. Oysaki Kuzey düğüm gelişimin simgesidir. O zaman yapılması gereken, endişeden, huzursuzluktan uzak durmak için, dengenizi sağlayan, size moral ve motivasyon kazandıran çalışmalara yönelmektir. Gereksiz yere sizi üzen, zamanınızı alan, yoran, tedirgin eden her ne varsa ondan uzak duralım. Boş işlerle uğraşmayalım, boşu boşuna kendimizi üzmeyelim.

Saat 12:45 Ay-Satürn görünümü, mali anlamda kendi ayaklarımızın üzerinde durmak isteğimizi işaret ediyor. Güçlü olmaktan yanayız. Birilerine bağlı, onların himayesi altında yaşamaktan yana değiliz.

Neşeli Ve Güzel Bir Cumartesi Günü dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Akrep Burcu Yorumları - Falı - Burçlar