Akrep Burcu Yorumu

Akrep24 Ekim - 22 Kasım Bugün 31 Ocak 2015

Sevgili Akrepler Ay-Koç burcu geçişi devam ediyor. Yuvanız sınırları içindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendinize yeni bir dünya kurmak arzusu yine yoğun olacak. Başkalarına uymakta ve sabır göstermekte zorlanabilirsiniz. Saat 16:23 olana dek, acil işlerimize öncelik tanıyalım. İş ortamındaki gerginlikten uzak duralım. Sağlığımıza önem verelim.

Saat 16:23-18:37 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Saat 18:37 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir. Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez. Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir.

Dinç Ve Güzel Bir Pazartesi Dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Akrep Burcu Yorumları - Falı - Burçlar