Akrep Burcu Yorumu

Akrep24 Ekim - 22 Kasım Bugün 03 Mart 2015

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 01:34 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, gerek iş hayatınız gerek ilişkileriniz veya ailevi konular üzerinde dramatik tarzda kendinizi ifade etmenizi sağlayabilir. Hani bazen, birilerinin dikkatini çekmek isteriz ya, böyle anlarda gururlu bir duruş sergileriz. Aynen öyle. Aslında bu duruşun ardında yatan gerçek, yıkılmadım ayaktayım imajı uyandırmak içindir. Güce olan ihtiyacımız yüksektir. Bizi hiç kimsenin hafife almasını istemeyiz.

Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve mali konuları vurgulayıcı olup bize güç verir. İlerisi adına umutlandırır. Ayrıca ciddi ve tutarlı şekilde düşünmemizi sağlar.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı oluşacak. Gerek iş gerek özel hayatımızda ilişkilerimizi gözden geçireceğiz bugün. İnsanların bencil yaklaşımları, sadece kendilerini düşünüyor olmaları, çoğu zaman farkında veya değil kaba davranışlarıyla karşılaşıyoruz. Bir yandan mücadele ederken diğer taraftan anlayış, nezaket, iyi niyetlilik bekliyoruz. İç dünyamızda huzura, dengeli bir ilişkiye, haz dolu bir yaşama özlem duyuyoruz. Çok mu şey istiyorum diye içimizden geçireceğiz. Belki de dışarıda bulamadığımız güzellikleri içimizde yaratmaya çalışacağız.

Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, iş hayatında olsun toplumsal yaşamda olsun, iktidar gücünüz, hırsınız, isteklerinizi elde etmek arzunuz bir hayli yüksektir. Alt sıralarda kalmaya, hafife alınmaya, birilerinin sizi geçmesine izin vermeye niyetiniz yoktur. Taviz vermezsiniz. Çünkü size göre herkesin haddini bilmelidir. Gerektiğinde, sınırlarınızı aşanlar olduğunda tepki vermekten çekinmezsiniz.

Dinç Ve Güzel Bir Pazartesi Dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Akrep Burcu Yorumları - Falı - Burçlar