Kova Burcu Yorumu

Kova21 Ocak - 18 Şubat Bugün 27 Nisan 2015

Sevgili Kovalar saat 02:52 Ay-Terazi burcu geçiş etkinliğinde cumartesi günümüz başlayacak. Günün en sempatik, en hoş, popüler burçlarından birisisi de sizsiniz. Çevrenizdekiler sizi gayet kibar, arkadaşlık kurmaya hevesli, çekici ve aranılan biri olduğunuzu düşünürler. Dışarıda, evde, iş yerinde, sosyal ortamlarda güzel paylaşımlara yer verirsiniz. Bugün çevrenizdeki insanlar sizi can kulağıyla dinlerler. İşinizin bereketi artar.

Saat 02:54 Mars-Kuzey düğüm görünümü, kendinize göre bildiğiniz doğruları, gördüğünüz yanlışları çekinmeden dile getirmeniz ve hareket etmeniz yönünde bir etkidir. Sizin gibi düşünmeyen, hareket etmeyen insanları kolayca yargılayabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Size göre olması gerekenler vardır ve bunların yapılmadığı bir ortamda yaşıyorsanız gergin tepkilerde bulunabilirsiniz. Oysaki Kuzey düğüm diğerlerinin görüşleri ayrı bile olsa, sakin, olgun, uyumlu, huzurlu bir şekilde ilişkilerinizi gözetmeniz yönünde bir rehberdir. Siz de bu rehberlik sayesinde başkalarına yardımcı olabilir, yanlışları birlikte düzeltmek adına işbirliğinde bulunabilirsiniz.

Saat 12:45 Ay-Satürn görünümü, insanlara gösterdiğiniz nezaketin, paylaşımcı gönül halinizin size güzel bir şekilde geri dönüşünün işaretçisidir. Sizin takdir edilmenizi ve başkaları tarafından değerli bulunmanızı sağlar.

Neşeli Ve Güzel Bir Cumartesi Günü dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Kova Burcu Yorumları - Falı - Burçlar