Kova Burcu Yorumu

Kova21 Ocak - 18 Şubat Bugün 29 Ocak 2015

Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişiyle yeni haftamız başlıyor. Etrafınızdaki kişilerle olan ilişkimizde liderlik gücümüz kadar, onlarla anlaşma arzumuz da ön planda olacaktır. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçişi genel olarak bu anlama gelir. Saat 16:23 olana dek işlerimizi gayet hızlı bir şekilde bitirebiliriz.

Saat 16:23-18:37 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

Saat 18:37 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak.

Dinç Ve Güzel Bir Pazartesi Dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Kova Burcu Yorumları - Falı - Burçlar