Kova Burcu Yorumu

Kova21 Ocak - 18 Şubat Bugün 28 Şubat 2015

Sevgili Kovalar Cuma günümüz, saat 14:49 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak anlamında yararlıdır. Ancak ciddiyet içeren bir karar verilmesi gerekiyorsa bu süre içinde yanıtlamak, uygulamak yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, ilk kez buluşacak olan çiftler açısından etkili zaman dilimi değildir.

Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğümle olan görünümü, kendi görüşlerimize uygun kişilerle iletişime önem vermemizi sağlıyor. Toplumsal anlamda da durum bu yönde gelişebilir. Dış dünya ile yaşadığımız ülke veya bilindik çevremiz ile yabancı kişiler arasındaki farkların bir hayli belirginleşmesi söz konusudur. Hani kısaca şunu diyebiliriz ki, yeni insanlara açığız, alışkın olduğumuz çevremize pek tolerans göstermeyebiliriz.

Saat 14:49 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde duygularınızı, çevrenizden gizleyebilirsiniz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir. Eviniz veya ailenizi ilgilendiren konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Sağlık, bakım, düzenleme, güvenlik gibi meseleler bir hayli etkili olur.

Hayırlı ve Huzurlu Bir Cuma Günü Dileğiyle. Burçlar Aylak.com

Günlük Kova Burcu Yorumları - Falı - Burçlar